טיפול בפיגמנטציה עם קוסמטיקאית רפואית

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

אם אתם סובלים מהיפרפיגמנטציה, אתם יודעים כמה זה מתסכל לנסות להסתיר, להבהיר או למחוק עור או עור חום. זהו מאבק נפוץ מאוד לטיפול בעור המופיע כצלקת טורדנית על העור שלעולם אינה נוהגת לדעוך וזה בהחלט משפיע עליך.

בצע טיפול בהיפרפיגמנטציה של מיקרו-דרמברציה ושוחח על האפשרויות שלך עם המנתח הפלסטי שלך ב- Sanctuaire Luxe Day Medspa לפני שתחליט על טיפול בהיפרפיגמנטציה

השתמש בטופס שלמטה כדי ללמוד עוד על כך ולקבוע התייעצות עם ד"ר אניטה דורמר, ד"ר. האסתטיקאים שלנו בשמורות Medspas Day Luxes Day מודיעים לכם על שחיקה של מיקרו דרדר והיפר-פיגמנטציה בצורה בטוחה ויעילה.

במקרים אחרים

ישנם הליכים קוסמטיים אותם ניתן להציע על ידי רופא עור מנוסה. בעוד שספא מוקדש בעיקר לפינוק ולשיפור העור לטווח הקצר, אומר כהן, רופאי עור קוסמטיים מציעים לך להיות חלק מתכנית טיפול מקיפה יותר, כגון מנתח פלסטי או מנתח פלסטי.

מספר הטיפולים תלוי במידת הפיגמנטציה שלך ובסוג הפיגמנט שאליו אתה מטופל

אנשים עם גווני עור כהים טבעיים או עור כוויות שמש עשויים לחוות שינויים בפיגמנטציה של העור, על פי מחקר הדופק של פיגמנטציה של העור על ידי משרד הבריאות והשירותים האנושיים. טיפולים מסוימים יעילים ביותר כאשר הם מבוצעים על גווני עור כהים יותר, אך עבור חלקם מסוכנים.

למרות שפיגמנטציה היא נגע שטחי, הטיפול בלייזר הוכח כיעיל בהסרת פיגמנטים. מטפל בלייזר יכול לעזור למזער את הופעת המלסמה כפי שנקבע, מכיוון שהטיפול מסייע בהגדלת מחזור התאים כדי להיפטר מתאים שכבר הושפעו מהיפרפיגמנטציה.

אנשים שרוצים לשפר את מראה הפיגמנטציה שלהם יכולים להיעזר ברופא עור בסיאטל סקין ולייזר

אם יש לך כתמים כהים או צבע אחיד על העור שלך, פנה לרופא שלך או קבע תור ב- K-Spa כדי לראות אם טיפול בלייזר מתאים לך. ניתן להשתמש בטיפולי היפרפיגמנטציה גם אם יש לך גווני עור בהירים, בינוניים או כהים, אומר רוכסאר. אקונומיקה של הידרוקינון יכולה להשמיד את גוון העור, למרות שלקרמים אלה לוקח עד שלושה חודשים להיות יעילים. בעלי עור כהה יותר עשויים להזדקק ליותר זמן לטיפולים שונים בהיפרפיגמנט.

ד"ר ג'ניטון מציע טיפול בהיפרפיגמנטציה במשרד

המשלב טיפול בלייזר, קרמים ומוצרי טיפוח אחרים לעור. ישנם טיפולים רבים ומגוונים במלזמה, כולל כאלה שאם הם נעשים כראוי, הם יכולים לייצר תוצאות נהדרות ולגרום למות של פגמים אלה. מאז ומעולם שמעתי שמלזמה היא בלתי אפשרית ולא יצרנית לריפוי, אך טיפול זה הביא עד כה לתוצאות מדהימות. טיפול זה מוצע והוכח כיעיל בכל הפרעות הפיגמנט כולל מלזמה. טיפול משולב הופך את הטיפול ליעיל יותר מכל טיפול אחר הקיים כיום, על פי האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה.

אנשים רבים נאבקים בהיפרפיגמנטציה וניסו אינספור טיפולים מבלי לראות תוצאות

יש מטופלים שמוציאים כל כך הרבה כסף שהם צריכים לפנות לרופא מנוסה לפני שהם רואים תוצאות טובות, אך ישנם כמה מהטיפולים הזולים והמצליחים ביותר. להלן 8 אפשרויות הטיפול הטובות ביותר עבור היפרפיגמנטציה הקיימות. אם אתם מחפשים את הטיפול ההיפרפיגמנטציה הטוב ביותר, עליכם להתחיל לחפש תרופות היברידיות.

לייזרים רבים מחמירים את המלסמה

לכן חשוב לבחור מומחה לטיפול במלזמה שאפשר לסמוך עליו. אם יש לך פיגמנטציה הורמונלית או כהה של העור שנגרמת או מתרחשת על ידי שילוב של הורמונים כגון טסטוסטרון, אסטרוגן וחומרים אחרים, עליך לעקוב אחר עצת הרופא שלך ולאפשר לרופא שלך להשתמש בלייזר על הפנים שלך. הפחתת עור הפיגמנט בפנים ומספר הנקבוביות יכולים להיעשות בדרך כלל בפחות משעה לפגישה.

ישנם הרבה טיפולי היפרפיגמנטציה שונים

ובהתאם לתקציב ועוצמת הפיגמנטציה, ישנם טיפולי סלון או מרפאה שיעזרו לך להילחם בפנים הפיגמנטיים. חלקם ניתן לעשות בבית, אך כמה טיפולים יעילים יותר בהיפרפיגמנט נעשים במדספא. רופא העור שלך עשוי להציע לעבור בין טיפול בלייזר לטיפול יקר יותר כגון טיפול במספרת הפנים.

יש מחלוקת לגבי הידרוקינונים

אך כאשר משתמשים בהנחיית רופא עור, הידרוקינונים יכולים להוות טיפול יעיל בהיפרפיגמנטציה ומחלות עור אחרות. בכל הנוגע להסרת כתמים כהים מהעור, ישנם כמה טיפולים אקטואליים היעילים יותר מהידרוקינון, ויש סיבה שבגלל טיפולים אלה משמשים לטיפול בהיפרפיגמנט משום שהוא כולל תהליכי קילוף פיזיים וכימיים. רטינואידים: למרות שקיים מגוון רחב של רטינואידים שתוכלו לקנות לתרופות ללא מרשם, עליכם לקנות את הצורות החזקות יותר לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp