טיפול בפיגמנטציה חומרי מילוי

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

עברתי כמה טיפולי טיפוח עור בשנים האחרונות, החל מהלבנת שיניים ועד מתיחת פנים של בוטוקס, ולאחרונה הלכתי לביטאקס פייסליפט. חומרי מילוי עור הם הסטנדרט הקוסמטי החדש והם מהווים תוספת נהדרת לרשימת הטיפולים הקוסמטיים העומדים לרשותי.

טיפול מזו יכול לטפל במלזמה בדרכים שונות, תלוי בעומק הפיגמנט ובעוצמתו. ניתן לטפל בהצלחה ב- PIH על ידי קילוףו ומעבר מ- NdYag ל- Q-Q או מעבר לסוג אחר של חומר מילוי פיגמנט כגון Botax Facelsift.

לייזר שימש לאחרונה לטיפול בהיפרפיגמנטציה אינפראורביטלית, בה היעד מוטבע בכלי הפיגמנט. טיפול בלייזר לא פולשני בפיגמנטליות יכול להיות שימושי לטיפול בתצהיר של מלנין והיפר-וסקולריות בעור.

ד"ר אנושקה רדי פיתחה חבילת טיפול פעילה ומרוכזת ביותר בשם Radiance Treatment Package להפחתת מלזמה

טיפול זה מתמקד במלנין ומסייע בפירוק פיגמנטים כהים לקבלת עור אחיד וזוהר יותר. משתמשים בו לטווח ארוך לתוצאות הטובות והארוכות יותר ומתחילים בפילינג משרדי שמבטל במהירות את עודף הפיגמנטציה השטחית. ואז התוכנית הביתית ממשיכה לסייע בדיכוי התפתחות בעיות פיגמנט חדשות.

הידרוקינון הוא אקונומיקה שנקבעו על ידי רופאי עור, הורסת מלנוציטים ומבהירה את האזור הפגוע מבלי למרוח תחילה את המוצר. מומחה טיפוח העור ישתמש בתמיסה כימית להסרת עור מת, כך שניתן יהיה לשפר אותו ולמזער קווים דקים.

קרם עם טרטינואין

סטרואידים וחומצה גליקולית זמין בשילוב עם הידרוקינון כדי להעצים את האפקט המפילה. שילוב של קרמים, כמו קרם שילוב עם ריכוז גבוה של הידרוקינון, יכול להיות יעיל גם לטיפול בפיגמנטציה בעור. אם יש לך צלקות באקנה ואתה חושב לקבל חומר מילוי לעור כדי לטפל בהן, מתברר שתוכנית הטיפול הטובה ביותר ממליצה לכל הטיפולים לעבוד יחד בהרמוניה כדי ליצור את הפנים שאתה רוצה. בכדי לשקול טיפול הכולל שימוש במגוון סוגים שונים של מוצרי טיפוח לעור לטיפול בצלקות אקנה, ניתן לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף.

שחיקה של מיקרו דרדר היא ללא כאבים ומגרה את התחדשות העור, ומעניקה לך עור חלק וברור, ללא פיגמנטים. מסירים את שכבת העור העליונה, מה שהופך את השכבה התחתונה לשקופה יותר ופחות פיגמנטית ופחות נוטה לכתמים.

מספר הטיפולים תלוי בסוג הפיגמנטציה שיש לך ובסוג התרופות

הקרמים והלייזרים היעילים. לא ניתן להסיר לחלוטין את כל הפיגמנטים, אלא שטחים מסוימים. קביעת סוג הכתמים שיש לך חשובה מכיוון שהיא קובעת איזה טיפול להסרת פיגמנט בסינגפור הוא היעיל ביותר עבורך. זה קובע אילו סוגי פיגמנט יש לפיגמנט וכמה הוא גדול ובאיזה סוג צריך לטפל. מספר הכתמים בעור, המופחת בדרך כלל ב-70-90%, עלול להוביל לכאבים עזים וגירויים וכן לגירוי בעור.

פילינג כימי למאבק בהיפרפיגמנטציה של העפעף התחתון משמש עם אקונומיקה מקומית, קרמים ולייזרים. הטיפול משתנה בהתאם לסוג הפיגמנטציה, גודל הנקודה וכמות הפיגמנטים בעור, כמו גם מספר הטיפולים.

לדוגמא

פיגמנטציה הנגרמת על ידי שפשוף או אור שמש על פני העור היה מתכהה יותר במילוי העור מאשר בכל טיפול אחר. לייזר מועיל כאשר העור רפוי מדי או מזדקן – שינויים הקשורים לכך הם הגורם העיקרי לפיגמנטציה. לצורך הפחתת פיגמנט, טיפול בלייזר אחת לכמה חודשים יהיה מספיק בכדי להשיג את התוצאות ולהפחית את שטח הפנים של הפיגמנטים.

רופאי עור מבצעים טיפולים אסתטיים מתקדמים באמצעות חומרי מילוי חומצה היאלורונית

כדי למלא את החללים ולקרוע את סירי העיניים. אז הנה אזורי הסכנה הנפוצים ביותר עבור מסנני פנים שכדאי לדעת כאשר אתה מקבל טיפול באמצעות הזרקת חומרי עור. רופאי עור מבצעים טיפול אסתטי מתקדם באמצעות חומצה היאלורונית כדי למלא את העיניים בחומצה ודמעות. רופאי עור מבצעים טיפול אסתטי מתקדם באמצעות חומצות היאלורוניות הממלאות וממלאות את החללים, הדמעות והשוקת בעין.

קרם הלבנה המכיל חומצה קוג'נית, צילום שצולם בעזרת מצלמה דיגיטלית עם מצלמה מהירה ועדשת מצלמה ברזולוציה גבוהה.

זה מונע מתאי העור לייצר פיגמנטים ולהגיע לתוצאות ארוכות יותר

זה יכול אפילו לעזור להפחית את ההשפעות של היפרפיגמנטציה הנגרמת על ידי כוויות שמש, אקנה ומצבי עור אחרים כגון פסוריאזיס. ישנם כמה טיפולים יעילים להסרת פיגמנטים בסינגפור, אך לא כולם עובדים לכל סוגי העור.

לקבלת תוצאות אופטימליות

מומלץ להלבין בתכשיר או לעבור פילינג כימי. לאחר שהפיגמנטציה התבהרה, עליך להמשיך בהלבנה כדי למנוע הישנות. Kojic יכול לעזור בטיפול במלסמה, ובקרמים מסוימים יש הידרוקינון, טרטינואין וקורטיקוסטרואידים.

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp