טיפול בפיגמנטציה במרפאה

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

במרפאת העור החכם טופלו בהצלחה כתמי שמש וכתמי שמש באמצעות הסרת נמשים מהפנים והגוף. יש לנו מגוון רחב של טיפולים לטיפול בכל סוגי הפיגמנטציה בעור, מכוויות שמש ועד אקנה ועד סרטן העור. בנוסף לטיפולים אלה, אנו מציעים אפשרויות טיפול מקומיות בפיגמנטציה של מלסמה, כולל טיפול נגד פיגמנט בקוג'יץ 'ואפשרויות טיפול מקומיות. במקרה של Melasma Pih, אפשרויות הטיפול המקומיות שלנו כוללות שימוש בשילוב של קרם הגנה, קרמים מקומיים ומגוון טיפולים אקטואליים ובעל פה.

במקרים סוררים שאינם מגיבים לטיפול מקומי אנו מציעים מגוון אפשרויות טיפול דרך הפה, כגון טיפול בפיגמנט בקוג'יץ '. אנו יכולים גם להציע שימוש בשילוב של קרם הגנה, קרמים מקומיים וטיפולים דרך הפה לפיגמנטציה של מלזמה.

לא משנה מה הטיפול שתבחר

חשוב שתגן על העור מפני נזקי שמש והגברת היפרפיגמנטציה. המשך לקרוא ולהראות לך מה אתה יכול לעשות כדי לטפל בפיגמנטציה ולטפל בעור שלך טוב מתמיד. בהתאם לייעוץ של צוות רופאי העור שלנו להפחתת היפרפיגמנטציה ומלזמה בתרגול העור, יומלץ לך למרוח קרם הגנה ולהגן על עצמך מפני אור שמש ישיר. בקר אותנו לקבלת מידע נוסף אודות חבילות הטיפול הזמינות שלנו בפיגמנט ובעיות עור אחרות או קנה באינטרנט כעת. ללא קשר לעומק המעורבות של פי, כל הטיפולים יהיו כרוכים בהפחתת חשיפה לאור השמש. הטיפול הראשון מתבצע בבוקר לפני הפגישה הראשונה עם רופא העור, ואז עד חצי שנה מדי יום.

מספר הטיפולים תלוי בסוג הפיגמנטציה שטופלה ובגודל הפיגמנטציה

אלה כוללים פיגמנטים שטחיים העלולים להיגרם על ידי נזקי שיזוף או שמש קלים, פיגמנטים של חיכוך הנגרמים על ידי שפשוף מתמיד ופיגמנטציות עמוקות שקשה לטפל בהם כמו כלואזמה, שיזוף עמוק או היפרפיגמנטציה. הראשון הוא טיפול הקילוף המדהים של דרממלן, שילוב של שניים ממוצרי טיפוח העור הפופולאריים ביותר בעולם.

היתרון של שיטת טיפול זו

הוא שהיא יכולה לטפל ברוב צורות הפיגמנטציה, כולל נמשים, כתמי שמש, קלואזמה, היפרפיגמנטציה, שיזוף עמוק וכוויות שמש עמוקות. טיפולי הסרת פיגמנט בלייזר יעילים ביותר ומציעים פיתרון יעיל להסרת נמשים, גם אם הפיגמנטציות שטחיות כמו נמשים וכתמי שמש.

תלוי בסוג הפרעה בפיגמנט ובחומרתה

רופאי עור במכון לסרטן עור יכולים להחליט איזה טיפול מתאים לך ביותר. לטיפול מתקדם יותר, בהחלט כדאי לפנות לרופא עור במרפאה מהימנה כמו מרפאת קרנלי, כדי שיוכלו לרשום את הטיפול המתאים להיפרפיגמנטציה האישית שלך. את הפרטים הנדונים במאמר זה אודות מיטב טיפולי הסרת פיגמנט הלייזר לסרטן העור ניתן למצוא במרפאת Cranleys.

ניתן לטפל במלסמה ובצורות אחרות של היפרפיגמנטציה בהרגלי הגנה טובים מפני השמש

כמו גם במוצרי טיפול מקצועיים להבהרת העור. פיגמנטציה בלייזר משתמשת בטכנולוגיית הלייזר העדכנית ביותר להפחתת אזורים פיגמנטיים בפנים ובגוף. בהתאם למרפאה, משתמשים בדרך כלל במכשירי לייזר כדי למקד ולהסיר עודפי פיגמנטים כדי לאפשר פיזור נכון של מלנין טבעי ולשפר את גוון העור הכללי.

טיפול בלייזר עם פיגמנטציה של העור כרוך בהשבתה מינימלית

כך שתוכל לחדש פעילויות יומיומיות רגילות באותו יום. טיפולי פיגמנט מומלצים במרפאה, אם כי זה עשוי להשתנות בהתאם להתקדמות הטיפול. המחיר המדויק לטיפול בפיגמנט לא מוזכר כאן, מכיוון שהוא משתנה ממרפאה למרפאה בשל הסוג הספציפי של פיגמנטים בעור וצרכיהם הספציפיים. פרסוניקס הוא מומחה לטיפול בעור ורופא עור והוא אחד המרפאות הגדולות והמקיפות ביותר לטיפול בעור ודרמטולוגיה בצפון אמריקה.

ניתן להשיג את התרופה היעילה ביותר לבעיה זו באמצעות שילוב של טיפולי פיגמנטציה בעור

כגון טיפול בפיגמנט לייזר. זוהי אפשרות הטיפול השכיחה ביותר במלזמה והיא נחשבת גם כסטנדרט הזהב לטיפול במלזמה על ידי המכונים הלאומיים לבריאות. טיפולים משולבים מהווים את מרבית אפשרויות הטיפול במרפאת מלנזמה דרמטולוגית. ריפוי זה נחשב מאז ומתמיד לבלתי אפשרי ולא פרודוקטיבי, אך יכול להיות שיש לו תופעות לוואי חמורות.

תלוי בסוג הפיגמנטציה

טיפול להשגת שחרור פיגמנט טוב יכול לדרוש בין שניים לשלושה טיפולים. ישנם טיפולים רבים ושונים למלזמה, כולל טיפול בפיגמנט לייזר, אשר אם נעשה כהלכה, יכול לייצר תוצאות נהדרות ולהרוג את נקודת הערווה. חלק מהטיפולים כוללים קרמי הבהרה, קרם הגנה מפני השמש, קרמים לעיניים ואף פיגמנטים בלייזר. ביופסיה או הסרת עור נדרשת כדי לשלול סרטן עור כגון מלנומה.

השילוב של מוצר מקומי, המונח בבית עם פילינג כימי או טיפול בלייזר, יכול להגביר את יעילות הטיפול, על פי משרד הבריאות והשירותים האנושיים בארה"ב.

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp