טיפול בפיגמנטציה בלייזר

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

למרות שרוב האנשים חושבים על הסרת שיער בלייזר באותו משפט, טיפול בלייזר הוא אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר לנשירת שיער וטיפול בעור. טיפול בלייזר יכול לטפל במגוון מצבים, כולל עור רפוי, אקנה, קמטים ואפילו סרטן העור.

ניתן להשתמש בשילוב של קרמים מקומיים וטיפול בלייזר

כדי להשיג את התוצאות היעילות ביותר. ניתן לתכנן מספר טיפולים לטיפול בלייזרים שאינם פצועים או בלייזרים שאינם אבלטיביים, וייתכן שיהיה צורך במספר טיפולי לייזר בהתאם לסוג העור ולחומרת המחלה ולגיל המטופל. טיפולי בדיקה מבוצעים כדי לקבוע אם הנקודה תתמוסס עם טיפולי לייזר MedLite. בנוסף לשילוב של פיגמנטים QS ו- LP, טיפולי לייזר מפוצלים יכולים להוסיף שכבה של פיגמנטים איכותיים ולא רעילים ואיכותיים לשיפור מרקם העור ושלמותו.

אם אתם מחפשים פיתרון רציני ורוצים לעשות מספר פגישות, ישנם טיפולי לייזר שונים שיכולים להפחית משמעותית את מראה הפיגמנטציה.

אנשים העוברים פיגמנטציה בלייזר צריכים להימנע או להשתזף עד ארבעה שבועות לפני הטיפול

חשוב מאוד שהמטופלים יעברו טיפול לייזר במהלך החגים, המזוהה עם אור השמש, שכן מלנין, הפיגמנט בעור, סופג אור לייזר וגורם לסיכון גבוה לתופעות לוואי.

ישנם חולים רבים הסובלים מפיח, וטיפולי לייזר נוספים אינם האופציה הטובה ביותר. לחולים עם הפרעות פיגמנטציה, כמו מחסור במלנין, קיימים מספר טיפולים, שרבים מהם זמינים.

בסינגפור יש כמה מהרופאים הטובים ביותר לטיפול בבעיות פיגמנט

אך הקפד לבצע את בדיקת הנאות שלך לפני שתעבור טיפול בלייזר. כדי לקבוע אם טיפולי לייזר הם הגישה הנכונה לעור שלך, הערך את בעיות הפיגמנט שאתה חווה והציע את שיטות הטיפול הטובות ביותר. הימנע מהיפרפיגמנטציה על ידי הקפדה על כך שהרופא שלך זיהה את מצבך כדי להבטיח שימוש בטיפול הלייזר הנכון. הטיפול הראשון שלך יבוצע בהקדם האפשרי, ללא קשר אם מדובר בפי-פי, מחסור במלנין או כל סוג אחר של מחלת עור. בסינגפור יש רופאים טובים המטפלים בבעיות הפיגמנטציה שלך ומאפשרים לך לעשות את כל זה לפני שתעבור טיפול בלייזר.

בדוק במבצעים האחרונים שלנו או פנה למרפאת העור האוסטרלית שלך לקבלת מידע נוסף על טיפול בפיגמנטציה בלייזר בסינגפור ובאזורים אחרים בעולם.

כדי להבטיח שאתה מוכן, הנה סקירה מהירה למה אתה יכול לצפות מפיגמנטציה בלייזר בסינגפור ובאזורים אחרים בעולם. בהתחשב במגוון הרב-תכליתי של טיפול בלייזר בהיפרפיגמנטציה, רופא עור צריך קודם כל להעריך את הסיבה ולהחליט איזה לייזר יהיה הכי טוב לעור שלך. כאשר מחליטים אם יש להסיר שיער בלייזר, חשוב לבחור ברופא שמבין את טיפולי הלייזר הנכונים כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות כמו PIH. אם מטפלים בעור באמצעות לייזר שאינו מתאים לסוג עור מסוים, היפרפיגמנטציה ומלזמה עלולים להחמיר (ראו לעיל). זה יכול לגרום לטיפול להיראות רע בהתחלה, אך לא כל כך רע בטווח הארוך.

אם אתה רוצה לשפר את המראה שלך

אתה יכול לבקש עזרה מרופא עור מסיאטל סקין אנד לייזר. אם אתם סובלים מהיפרפיגמנטציה לאחר דלקת לאחר טיפול בלייזר, ד"ר גרין זמין לעזור לכם. לסובלים ממלזמה סוררת או מבעיות פיגמנט אחרות, תוכלו לגלות כיצד טיפול והסרת פיגמנט יכולים לעזור לכם. מכיוון שרוב ההיפרפיגמנטציה שלאחר הלייזר נגרמת על ידי יותר מדי אנרגיה בעור, ייתכן שמריחת חום רב יותר באנרגיית לייזר אינה אפשרות הטיפול הטובה ביותר להפחתת הפרעות פיגמנטציה. טיפול בלייזר מוביל לתוצאות מהירות, אך עלויות יכולות להוות מכשול לטיפול כזה בהיפרפיגמנטציה. ביטוח בריאות עשוי שלא לכסות את הטיפול בלייזר, לכן דבר עם המנתח שלך אם ברצונך לטפל בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

השילוב של טיפול מקומי עם טיפול בלייזר CO2

הוא דרך מצוינת להשיג תוצאות ארוכות טווח בהיפרפיגמנטציה ומחלות עור אחרות כגון אקנה. התחל עם הטיפול המקדים של העור שלך בטיפול הידרוקינון (אקטואלי) ואז החזר את השילוב של הידרוקינון ו- ret ב- A (טיפול) לאחר טיפולי לייזר CO 2 למשך פרק זמן מסוים.

השאלה היא איך אתה יודע אם הרופא שלך יכול לתת לך תוצאות בלי להירשם להסרת פיגמנטציה בלייזר? האם אתה שוקל לתקן את העור בלייזר CO2 או שאתה מפריע לכתמים כהים?

חשוב לחפש ולחפש בגוגל את טיפול הלייזר הטוב ביותר לסוג העור לפני כל טיפול קוסמטי. פעל לפי הוראות הרופא שלך והגיע לתוצאות טובות עם פיגמנטציה בלייזר בסינגפור, על פי המידע העדכני ביותר ממרפאת פיגמנטציה בלייזר בסינגפור.

לכל אחד מהפיגמנטציות לעיל יש מאפיינים שונים ונדרש טיפול מיוחד לבחירת הגדרות הלייזר המתאימות לכל הליך לייזר

כולל הסרת שיער בלייזר. השילוב של טיפולי לייזר הוא אבן הפינה של הגישה המיועדת לחולי מלזמה העוברים כיום טיפול בלייזר. אם יש לך סוגי עור שונים, כגון גוון עור, צבע שיער וסוג עור, סוגי לייזר שונים נדרשים לניהול וניהול כאשר אתה משתמש בהליכי לייזר לטיפול בכולם. מכיוון שלכל אחד מהם יש מאפיינים משלו והשפעות שונות על העור, עליכם לנקוט משנה זהירות בבחירת הגדרת הלייזר המתאימה להליך.

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp