טיפול בפיגמנטציה בירושלים

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

סוג מהפכני של טיפול פוטודינמי שפותח בישראל הראה הבטחה בטיפול בגברים הסובלים מסרטן הערמונית, ובסופו של דבר יכול לשמש לטיפול במגוון סוגי סרטן אחרים. הטיפול, המשתמש בתרופה רגישת-אור המבוססת על פיגמנטים צמחיים כמו כלורופיל, שימש בשלושה מרכזים בקנדה לטיפול בחולים שעברו הקרנות לא מוצלחות לסרטן הערמונית. הטיפול החדש נבדק כעת בקנדה בניסויים קליניים בשלב II, כאשר הניסויים צפויים להתחיל בקרוב, על פי האגודה הקנדית לסרטן (CCS) והמכון הלאומי לסרטן.

הטיפול מתאים למגוון רחב של מחלות עור

כולל עור בשלבים הראשוניים של הזדקנות העור בטרם עת. הוא אינו יכול לרפא פיגמנטציה, אך בשל גורמים הורמונליים ניתן להפריש ביעילות, והמרווח בין טיפול בלייזר למספר הטיפולים חשוב יותר מהבהרת פיגמנט. לסיכום, השימוש בלייזר Q – המוחלף בלייזר לטיפול בנאווי – אוטה אינו יעיל כמו טיפול קונבנציונלי בנאווי – אוטה מוארת. על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר מטיפול זה, אסור שהפיגמנט יופיע שוב לפחות חצי שנה לאחר הטיפול.

פילינג מכני יכול לתקן אזורים אלה ולטפל בעור לא אחיד, אך אם המדד הפשוט הזה נכשל, יש שילוב של טיפולים אחרים, כגון טיפול בלייזר, המסייעים בהסרת עודפי הפיגמנטציה.

ההסרה קשה יותר לחולים עם גווני עור כהים יותר

המבוססת על פיזיקת לייזר ועל דרך העבודה של הלייזר. הלייזר מכוון לפיגמנטים שהם צבעים, ולכן אנרגיה גבוהה מאוד מתרכזת בזקיקי השיער ולא בעור שמסביב. יחד עם זאת, לייזרים יכולים לכוון גם למלנין בעור, אך טיפולי לייזר מקצועיים הם בררניים יותר ומכוונים לפיגמנטים שהם צבע. לכן יתכן שמלנינים – מקרופאגים טעונים הנודדים לבלוטות הלימפה – נשארים שם ומצטברים בהדרגה בבלוטות הלימפה האזוריות, גם אם מטופל בחולה בלייזר. אנו עובדים כעת על פיתוח תרופות על בסיס כלורופיל לטיפול בסוגי סרטן שונים.

ניתן להשתמש באולטרה סאונד לניקוי ארטישוק ירושלמי ביסודיות ולשילוב פעולת האנזים PPO

ובכך להפחית את כמות השחמה במהלך תהליך הכבישה. ניתן לשלב אולטראסאונד גם בתהליך הסרת הפיגמנט על ידי שילובו באנזים P POE ובפעילות פעילה, ובכך להפחית את השחמה בתהליך הכבישה. במחקר החדש, ד"ר קובר בדק שני טיפולים שניהל באמצעות שילוב של אורכי גל לייזר בכדי לכוון צבעי דיו שונים. מחקריו האחרים כללו האצת שפשוף, הוצאת יותר מ -90% מהפיגמנטים מהארטישוק הירושלמי בתהליך הכבישה.

הטיפול פותר פיגמנטציה עודפת

מונע כהה נוסף של העור ומוביל לגוון עור אחיד יותר. ד"ר מוקטה מבטיח כי חלק מכריע בטיפול זה הוא ציפוי האזורים הפגועים בשכבה דקה של ציפוי עבה ולא פיגמנטי. ניתן להטמיע טיפול זה בכמות זהה של פיגמנטים כטיפול רגיל בעור ללא צורך במדבקת עיניים.

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp