טיפול בפיגמנטציה בחיפה

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

טיפול XTRAC מבוצע פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע ונמשך כ- 10 עד 15 דקות כל אחד. הפרוטוקול מורכב משילוב של שלושה סוגים שונים של טיפולי טיפוח עור, שלכל אחד מהם יתרונות ותופעות לוואי משלו.

כל ערכה מכילה ערכת אספקה

דשנים מינרליים כגון חד אשלגן, אשלגן כלורי ואשלגן גופרתי. לאשלגן מספר יתרונות: הוא מחזק גבעולים, מקדם ייצור פרחים, מגן על צמחים בשרניים ממחלות ומגן מפני מחלות. מונו הוא המקור המועדף לזרחן ואשלגן אם יש להגביל את הפריית החנקן, על פי משרד החקלאות האמריקני.

אשלגן

אשלגן נמצא ברוב החומרים האורגניים ומספק בעיקר את החומרים המזינים הדרושים לתהליכים מטבוליים של צמח. דשן תוצרת בית הוא דרך ייחודית וזולה לגידול צמחים ממוצרי בית. לדשן בננות יש השפעה רבה גם על צמחי הבית ואף יכול לשפר את טעמם של ירקות, בעיקר עגבניות, לאורך זמן. זה גם עוזר לצמחי קנאביס שמזיקים יכולים להגן על ידי הקרדית מפני קרדית ומזיקים אחרים מזיקים – למעט הצמח עצמו. זו אחת הדרכים המשתלמות ביותר להזנת הצמחים בזרחן ואשלגן, במיוחד אם אתם גננים עם צמחים פורחים.

ריכוזים גבוהים עלולים להגביר את הסיכון לתופעות לוואי ומומלצים בצורה הטובה ביותר לשפשפים מקצועיים המבוצעים במשרד

היתרון היחיד בייצור דשן בעצמך הוא שהוא זול וקל להכנה מכל חומר. אל תלך רחוק יותר מהמזווה, החצר האחורית או החוף שלך כדי למצוא את החומרים הדרושים לך כדי להכין דשן אורגני בעצמך. גלה כיצד דשן הסחלבים הביתי שלך משתווה לסחלבים מסחריים דשן ועוד!

במהלך הליך זה, רופא העור שלך ישתמש בשילוב של תרופה אנטי דלקתית וקרם לבחירתך, כגון קרם לחות.

במהלך שחיקת העור, רופא העור שלך ישתמש בשילוב של תרופה אנטי דלקתית וקרם לבחירתך, כגון קרם לחות.

Silhouette Soft משתמשת באפקט כפול להחזרת התכונות האנטי-דלקתיות הטבעיות של העור וכן לתכונות הלחות הטבעיות שלו. ניתן להשתמש בו לטיפול במחלות עור כגון פסוריאזיס, אקנה, אקזמה ומחלות דלקתיות אחרות.

אם ברצונך להפחית את הפיגמנטציה במהירות רבה יותר באמצעות מיקרו-דרמס, ייתכן שדרמה-שחיקה אינה האפשרות הטובה ביותר.

Microdermabrasion

הוא הליך משרדי המשמש לטיפול בהיפרפיגמנטציה הפוגעת רק באפידרמיס ויש בו צלקות שטחיות. טיפולי מלסמה משפרים את המראה, אך הם כרוכים גם בהסרת האפידרם והשפעותיו על חלקים ממשיכות. האפשרויות כוללות הגנה מפני השמש, רעלות, קרמים וטיפולי אור קבועים.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על האפשרויות, כולל מוצרים שאתה יכול לנסות בבית ולמה אתה מצפה במהלך הליך שחיקת המיקרו.

אם עדיין אין לך רופא עור

כלי FindCare של Healthline יכול לעזור לך למצוא רופא בקרבתך. תוכלו לקבוע פגישה עם דירקטוריון – רופאי עור מוסמכים שיכולים לעזור לכם בשינוי צבע עור וטיפול בפיגמנטציה בעור. המכרז מכסה את פורטלנד, דורסט ובלפסט עבור מטופלים נבחרים, אך הניתוח החלופי של Brow Lift יעזור לך להשיג את המטרה הרצויה לך. כתוצאה מכך, אייכר ועמיתיו הגיעו למסקנה כי LI-ESWT יכול לשפר את היעילות של CPC כטיפול באיסכמיה כרונית. בעתיד הקרוב, יש לקוות כי ישמש אותו לטיפול ב- ED לצד טיפולים עדכניים. המטרה הספציפית של המחקר השני היא לחקור האם לא-ריאקציונרים יכולים לעבור לטיפול pde5i בעצמם, מכיוון שמגיבי pDE5I הצליחו להשיג חדירה לנרתיק באמצעות טיפול p De5A אוראלי. מסלול Rho-kinase – מבוסס על ובדיקת היתכנות הטיפול הגנטי לטיפול בהפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD) ומחלות כרוניות אחרות.

LI – ESWT עלול ליצור הידרוליזה וליצור סוג חדש של מעכבי pDE5I שאינם ריאקציוניים לטיפול באיסכמיה כרונית בבני אדם.

Silhouette Soft (r)

הוא חידוש טכנולוגי המעצב מחדש את הפנים ומציע לגברים ונשים אפשרות טיפול פשוטה יותר ויותר פולשנית. הוא מתמקד באזורים אנטומיים מרוחקים ונבחרים וניתן לכוון אותו לחלקי גוף ספציפיים כמו עיניים, אף, פה ופה. קרן טיפולית ממוקדת ביותר עם קרני לייזר עתירות אנרגיה מופנית לאזור העור המושפע מבלי לפגוע בעור שמסביב.

Silhouette Soft הוא הליך הידוק עור לא ניתוחי ופולשני ביותר שניתן להחיל על חלקים שונים בפנים ובצוואר. הטיפול מבוסס על חרוט המשמש בכירורגיה משחזרת וקוסמטית ולעיתים משווק כנוהל "Silhouettes Soft".

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp