טיפול בפיגמנטציה בבית

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

במאמר זה תוכלו ללמוד עוד על הטיפול בפיגמנטציה בבית והשפעותיו על עורכם. אדבר בעיקר על הסרת פיגמנטים וכתמים כהים, אך גם על השפעות כוויות שמש ונזקי שמש.

הנה דוגמא להפרעה בפיגמנטציה בעור המלווה בגרד מרובה

והנה הטיפול בבית והשפעותיו על העור. להלן כמה טיפולים איורוודיים שתוכלו לנסות וליישם בבית אם אתם סובלים מכתמים כהים. תרופות ביתיות אלה הינן משתלמות ונוחות לשימוש ומתאימות ביותר כמסיכת פנים נגד היפרפיגמנטציה. להלן פירטנו כמה מהתרופות הביתיות היעילות ביותר להפרעות פיגמנטציה שניתן לנסות ולהשיג תוצאות יעילות. כל הדברים האלה זולים, כך שאינך צריך להתמודד עם תקציב אלא אם כן אתה רוצה להשתמש בהם לנקודה האפלה שלך. תרופות ביתיות כנגד כתמים כהים יעילות מאוד בטיפול טבעי ועובדות טוב מאוד במקביל.

כדי להיפטר מפיגמנטציה לא רצויה של העור, תוכלו לעקוב אחר התרופות הביתיות לעיל כמיטב יכולתכם בעזרת תרופות איורוודיות.

שוטפים במים פושרים ומערבבים בקערה ומכניסים למקרר למשך 30 דקות לפחות עד לייבושם. מורחים את משחת האיפור על בתי השחי ומורחים אותה על כתמים כהים ופיגמנטציה.

ניתן גם לערבב כורכום עם דבש ליצירת מסכה שמבהירה כתמים כהים ומרפאת אקנה קיים

הוסף קורט של כורכום הולדי לתבשיל לכתמים כהים ומרוח אותו על כל הפנים מדי יום. כאשר מוסיפים מולטיני, הוא פיגמנטי את עצמו על העור והופך לטיפול טבעי נגד אקנה כנגד כתמים כהים יותר, אקנה ופיגמנטציה של העור באופן כללי כאשר מוסיפים רב-פנים. כאשר מוסיפים רב-צורות והופכים לפיגמנטים על העור, פיגמנטציה של העור באזורים כהים יותר היא גם מניעת אקנה ומניעת אקנה.

מארז פנים זה מכיל אלוורה, תה ירוק ומלפפונים בטיפול משולש כדי למזער את הופעת ההיפרפיגמנטציה, מכיוון שהרכיבים הביו-אקטיביים חודרים לעור כדי לבנות מחדש את תאי העור ובכך לשפר את המרקם ואת גוון העור.

אם היפרפיגמנטציה אינה מגיבה לתרופות ביתיות

ייתכן שאנשים ירצו לפנות לרופא כדי לקבל אבחון וטיפול מלא. אל תשכח פיגמנטציה לאחר התרופה הביתית, התייעץ עם רופא עור לקבלת פתרון פיגמנטציה מתאים לפני הטיפול ", מסכם ד"ר גופטה.

האיורוודה מושלמת בכל הנוגע להסרת כתמים כהים מהפנים. פנה לרופא עור כדי לקבוע את הגורם להיפרפיגמנטציה ולמצוא דרך לטפל ולדהות בבטחה בנקודה האפלה.

אם אתה חובב תה שחור

תרופה זו לפיגמנטציה לפנים היא בדיוק הדבר בשבילך. תה ירוק הוא אחד התה הפופולרי ביותר בעולם ומקור נהדר לנוגדי חמצון, אז זה משהו שאי אפשר לעשות בו שום דבר רע. אם יש לך עור ללא רבב, פנה לתה ירוק מכיוון שהוא טיפול טבעי ויעיל מאוד לפנים ולעור שלך .

זה עשוי לעזור במקרים מסוימים לשנות את פיגמנטציה של העור, וזה יכול לעזור גם במקרים אחרים. זה יכול לעזור בשינוי פיגמנטציה של העור, מה שבמקרה זה יכול להוביל להרבה גירוי וגירוי בפנים.

מיץ לימון הוא זמין בקלות תרופה נגד היפרפיגמנטציה, שהיא גם יעילה מאוד לטיפול בכתמים היפרפיגמנטיים. הוא נחשב לטיפול מלאזמה טבעי חזק הפועל על ידי קילוף שכבת העור החיצונית הפגועה ובכך מבטל את פיגמנטציית המלזמה.

ג'ל אלוורה מסייע לטיפול בכתמי פיגמנטציה כהים על העור

ומריחה ישירה על עור פיגמנט יכולה להיות גם דרך טובה להפחית פיגמנטציה לאורך זמן. ג'לים אלוורה, שמורחים ישירות על העור הפיגמנטי ומורחים אותם על השכבה החיצונית של שכבת העור הפנימית, כמו מתחת לעיניים ולאף, הם גם הדרך הטובה ביותר להפחית פיגמנטים לאורך זמן. AloeVeraGel, אשר מוחל ישירות על פיגמנטציה בחלק הפנימי של העיניים, מתחת לאוזניים ומתחת לנחיריים וכו ', הוא ג'ל טבעי.

ישנם מספר תרופות ביתיות לפיגמנטציה שיכולות לעזור להבהיר כתמים כהים הרבה יותר מהר ממוצרים אלה

במקרים מסוימים, תרופות אלו עשויות לחולל פלאים, במיוחד אם פיגמנטציה של העיניים אינה חזקה, אך במקרים אחרים, ניתן לנסות גם תרופות ביתיות וקרמים רפואיים שונים לשיפור היפרפיגמנטציה ללא הסכמת הרופא. בין היתר, ניתן להשתמש בחלק מהתרופות הביתיות הללו להיפטר מהפרעות בפיגמנטציה בעור, כמו ג'לים אלוורה, קרם הגנה ותרופות טבעיות אחרות. מכיוון שמומחי האיורוודה סבורים שפיגמנטציה של העור נובעת במקרים מסוימים מחוסר איזון בשכבות העור, הם מציעים טיפולי מים שונים המשטפים את הפיגמנטים הגורמים לרעלים התורמים להיפרפיגמנטציה מהגוף.

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp