טיפול בפיגמנטציה אלטרנטיבות

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

סויה משמש כטיפול בכתמים כהים כדי למנוע חדירת מלנין לשכבת העור העליונה. קרם הגנה מדביק – על מסנני קרינה כמו קרם הגנה, שמן חמניות או קרם הגנה – הוא טיפול מבטיח להיפרפיגמנטציה. אם אתה רוצה להיפטר מכתמים כהים של היפרפיגמנטציה על העור שלך, שקול להשתמש בשמן סויה או בחלב סויה כחלופה לקרם הגנה.

ישנם מספר תרופות ונהלים להגנה מפני פוטותרפיה לטיפול ב- PIH וטיפולי melasma לשיפור המראה

עם זאת, חשוב להיות תמיד מודעים לכך שלכל הטיפולים הללו יש פוטנציאל כטיפולים וכי חלקם עלולים להחמיר את ה- PIH על ידי גרימת גירוי או אפילו גירוי בעור.

תוכלו לקבוע פגישה עם רופא עור מוסמך של המועצה שיעזור לכם בטיפולי שינוי צבע העור ופיגמנטציה

האם ברצונך לעזור לך למצוא את אפשרויות הטיפול הטובות ביותר כדי למזער פיגמנטציה לא סדירה של העור? הצטרף לייעוץ חינם לבדיקת אפשרויות הטיפול שלך ובקשת עזרה במציאת הטיפול היעיל והמשתלם ביותר – טיפולים יעילים למזעור פיגמנטציה לא סדירה ו / או עורית.

ד"ר ג'ניטון מציע טיפול בהיפרפיגמנטציה במשרד

הכולל שימוש בקליפות כימיות, אקונומיקה מקומית וקרמים מקומיים. ניתן להשתמש בפילינג כימי לבד או בשילוב עם טיפולים אחרים לטיפול בהיפרפיגמנטציה של הפנים. פילינג כימי המשמש לטיפול בעפעף היפראקטיבי משמש כטיפול מומלץ יחד עם אקונומיקה מקומית בשילוב עם מריחת קרם לחות. אפשרויות הטיפול נעות בין הלבנה מקומית לתרופות מרשם וכוללות קרמים מקומיים, פילינג מקומי, פילינג כימי וטיפולים אחרים.

המשך לקרוא

כדי ללמוד עוד על הגורמים לכתמים כהים ואילו תשעה טיפולים מומלצים על ידי רופאי עור. תרופת מרשם המכונה הידרוקינון, שהיא חומר מרשם מרשם המשמש להבהרת אזורים כהים יותר. חומצה אזאלית היא חלופה נפוצה נוספת להידרוקינון, אך היא נקבעת – במדינות רבות רק לטיפול באקנה.

לדברי ד"ר רודני

חומצה טרנקסמית היא מרכיב פעיל מאוד פופולרי, אידיאלי למלזמה – היפרפיגמנטציה הנגרמת על ידי היפרפיגמנטציה, אשר עובדת על ידי כיווץ כלי הדם ומביאה בסופו של דבר לשינוי צבע עור כהה. היתרון של טיפול זה הוא שהוא יכול לטפל ברוב צורות הפיגמנטציה, כולל כתמים כהים, עיגולים כהים סביב העיניים וכתמים כהים על העור, כמו גם כתמים כהים בפנים. בנוסף לטיפולים האקטואליים שתוארו לעיל ולהליכים קוסמטיים ודרמטולוגיים שונים, ניתן לטפל גם במלאסות ובצורות אחרות של דלקוליטיס בעור בהליכים קוסמטיים ודרמטולוגיים שונים.

הטיפול שתקבל עבור היפרפיגמנטציה תלוי בצורה הספציפית של המצב וד"ר אומרג'י יזהה את אפשרויות הטיפול הטובות ביותר עבורך במהלך ההתייעצות שלך

ראשית, נסה לשלב פילינג כימי כמו SilkPeel ו- microdermabrasion עם טיפולים עדכניים כגון מסנני קרינה, קרמים, קרמים ומוצרים עכשוויים אחרים. רופא העור של המכון לרפואת עור ודרמטולוגיה יכול לקבוע איזה טיפול עובד בצורה הטובה ביותר בהתאם לסוג הפרעת הפיגמנט ולחומרתה.

אם אתם מחפשים פיתרון בטוח יותר

תרצו לבחון אלטרנטיבות להידרוקינון טבעי כאופציה להיפרפיגמנטציה ממוקדת. ארבוטין הוא נגזרת טבעית של הידרוקינונים ונחשב לאחת החלופות הטובות ביותר להידרוקינונים מכיוון שהוא מספק את האפקט של הבהרת העור של הידרוקינון ללא סיכון. הוא משמש בקרמים מקומיים לטיפול בהיפרפיגמנטים כגון מסנני קרינה, קרמים ומוצרים נפוצים אחרים.

יישומים לטווח קצר יכולים לשפר את המראה של כתמים כהים ואף לטפל במחלות כגון מלזמה. מקורות אור לייזר הם חומר הלבנת עור מקומי שנשאר הטיפול הנבחר עבור PIH. זה גם מטפל בהיפרפיגמנטציה מבלי לטפל במחלה הבסיסית.

פנה לרופא עור

כדי לקבוע את הגורם להיפרפיגמנטציה ולמצוא דרך לטפל ולהבהיר את הכתמים הכהים בבטחה. לפני שתנסה תרופות טבעיות או טיפולים אלטרנטיביים, בקש מהרופא שלך לברר את הסיבה להיפרפיגמנטציות שלך. אם אתה מאס בגוון העור הלא אחיד ונחוש בדרך להסיר פיגמנטציה באופן קבוע ויעיל, קרא את המדריך שלנו למוצרי טיפוח העור הטובים ביותר להיפרפיגמנטציה. גלול מטה כדי ללמוד כיצד תוכל להפחית בהדרגה את מראה הפיגמנט של העור שלך.

בכל הנוגע להסרת כתמים כהים מהעור

אין טיפול אקטואלי יעיל יותר מאשר הידרוקינון. כאשר משתמשים בהידרוקינון על פי הוראות רופא עור, הוא יכול להיות טיפול יעיל לטיפול בכתמים כהים ובעור פיגמנטי. יש מחלוקת סביב הידרו-קינונונים, ואם אינך בטוח אם הם בטוחים, עליך לחפש אלטרנטיבות טבעיות למאבק בכתמים כהים.

מדענים ורופאי עור חוקרים האם לטיפולים אלו מעט מאוד תופעות לוואי אינם מזהמים את הסביבה

אם אתה חשדן בהידרוקינון והעור שלך לא יכול להתמודד עם זה, ישנן דרכים רבות לטפל בהיפרפיגמנטציה. היפרפיגמנטציה היא סוג של היפרפיגמנטציה ויש לנקוט בזהירות מיוחדת כאשר מטפלים באנשים עם סוגי עור כהים שעוסק במאמר זה. בין אם תבחרו בתכשירים ביתיים לפיגמנטציה של העור ובין אם לאו, עליכם לדעת מה גורם לו ומה גורם לו.

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp