טיפולי פיגמנטציה

לייעוץ עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים:

תוכן עניינים:

כאשר רופא העור שלי שאל על הרגלי ההגנה מפני השמש שלי (או על היעדרם), החלטתי להתמודד עם הטיפול בהיפרפיגמנטציה. השתמשתי במגוון טיפולים אקטואליים לטיפול בהיפרפיגמנטים באפידרמיס ופוסט-דלקת בדרגות שונות של הצלחה. במקרה של מלסמה ופיח, אפשרויות הטיפול המקומיות כוללות קרם הגנה, קרמים נוגדי דלקת ואפילו תרופות מקומיות. אפשרות אחת היא קרם המכיל עור – הלבנת הידרוקינון, אשר זמין רק במרשם בבריטניה. אני יודע שזה מביש, אבל אני קצת צבוע, נכון?

מרכיבים אקטואליים אחרים שיכולים לסייע בהעלמת ההיפרפיגמנטציה הנוכחית פעילים

כמו הידרוקינון, אך ניתן להשתמש בהם במקום הידרוקינון או טרטינואין. חומצה קוג'ית, חומר אנטי דלקתי טבעי, יכול גם לגרום להשפעות הלבנת העור ולהסרת זיהומים בעור.

ד"ר ג'ניטון מציע טיפול בהיפרפיגמנטציה הכולל שימוש בהידרוקינון וטרטינואין וכן טיפולים מוצעים אחרים. למי שתוהה אם לתקן גוון עור לא אחיד, הוא מציע גם מגוון רחב של מוצרי טיפוח לעור לטיפול באקנה ומחלות עור אחרות.

אם ברצונך ללמוד עוד על האפשרויות לטיפול בפיגמנטציה של מלזמה

אנא פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישה לייעוץ במקום הקרוב. ניתן לקבוע פגישה עם ד"ר פילסט, רופא עור עם ניסיון של למעלה מ -30 שנה המסייע בשינוי צבע עור ופיגמנטציה. במהלך הייעוץ יוכל ד"ר פילסט לקבוע את שיטת הטיפול הטובה ביותר לבעיית הפיגמנט שלך. גלה אודות מוצרים אחרים לטיפוח העור הזמינים במיקום הקרוב ביותר שלך, או פנה אליו עוד היום לקבלת ייעוץ בחינם. למידע נוסף על השימוש בהידרוקינון וטרטינואין בטיפול במלזות ובעיות פיגמנט אחרות, צרו איתי קשר עוד היום בטלפון (888) 726-5555 לקביעת פגישה לייעוץ במיקום קרוב אליכם!

ניתן לאבחן פיגמנטציה של האפידרמיס על ידי ביופסיה ומודגשת על ידי האור של ווד (365 ננומטר)

מספר הטיפולים תלוי בסוג הפיגמנטציה בה אתה מטפל ובגודל הפיגמנטים. היפרפיגמנטציה מוגבלת מקומית, וטיפולים אחרים תלויים בשאלה האם היא מוטמעת באפידרמיס או בעור.

תלוי בסוג הפרעה בפיגמנט ובחומרתה

רופאי עור של המכון לדרמטולוגיה לסרטן יכולים להחליט איזה טיפול מתאים לך ביותר. בהליכי טיפול מתקדמים בהחלט כדאי להתייעץ עם רופא עור במרפאה שבביטחונך על מנת לקבוע את שיטת הטיפול המתאימה להיפרפיגמנטציה האישית שלך. טיפולים מסוימים יכולים לעזור לסוג פיגמנט אחד, אך אם אתה משתמש בסוג אחר, זה יכול להחמיר.

IPL (לייזר הידרוקינון)

למשל, נחשב לטיפול הטוב ביותר בהיפרפיגמנטציה, אך אינו מומלץ לחולים עם גווני עור כהים יותר ואף עלול להחמיר את המצב. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הגורמים לכתמים כהים ועל איזה מתשעת הטיפולים ממליצים רופאי עור. להבין איך העור שלך נראה ואיזה פיגמנט יש לך זה צעד ראשון.

טיפול זה מתחיל בפילינג משרדי שמסיר במהירות עודף פיגמנטציה שטחית

וממשיך בתכנית ביתית המדכאת את התפתחותם של פיגמנטים ובעיות חדשות. טיפול זה מתחיל ומתחיל בתרגולו של רופא העור, בעוד שהמשרדים במשרד מסירים במהירות עודף פיגמנטציה שטחית. זה נמשך כמה שבועות, בעזרת תכנית בבית שעוזרת לדכא התפתחות של בעיות פיגמנטציה חדשות. טיפולים אלה מתחילים ומתחילים בתרגול של רופא עור, בעוד שכבות העור המקולפות מסירות במהירות פיגמנטציה עודפת ושטחית.

התחדשות דופק אור אינטנסיבית (IPL) היא שיטה יעילה לתיקון בעיות פיגמנט כגון אקנה, היפרפיגמנטציה ומחלות עור אחרות בפיגמנט.

במקרה של דיסכרומיה, טיפול בלייזר יכול לעזור לגוף לסלק תאי עור ולתקן את כמות המלנין בעור, כמו גם לתקן פיגמנטציה.

במקרה של היפרפיגמנטציה וכתמים כהים

קרמי הבהרה ללא מרשם או מרשם יכולים לעזור בקיצור הזמן עד לדהיית האזור. Microdermabrasion משמש גם לטיפול בפיגמנטציה של כתמים כהים, המספק תוצאות מצוינות כמוצר מגן או הלבנה יומיומי. חומצה טריכלורואצטית (קוסמלן) מחליקה את העור ואף ניתנת לטיפול כנגד פיגמנטים דלקתיים, כמו גם קילוף GA (שילוב של טרטינואין והידרוקינון) להסרת כתמים כהים יותר.

אין להשתמש באקונומיקה על העור

כדי להבהיר פיגמנטים, מזהיר את סטורנהאם, ואל למרוח קרמי הידרוקינון על אזורים חשוכים רק כדי למנוע הלבנה לא רצויה של צבע עור טבעי. לסוגי עור כהים יותר, הימנע משימוש במרשם או במרשם מרשם – כגון מסנני קרינה, מסנני קרינה או תכשירים נגד הזדקנות.

שטרנהאם מזהיר כי היפרפיגמנטציה

היא רב-פקטורי וכי גורמים גנטיים, מטבוליים, הורמונליים או סביבתיים יכולים לשמש כמניעים, ומזכירים לנו ש"אין טיפול אחד שיכול לרפא אותו לחלוטין ", אם כי כמה טיפולים מוצעים. מארק מציע שלושה טיפולים שונים שהוא מציע בספא שלו כדי להתמודד עם היפרפיגמנטציה.

להתייעצות עם מומחה

מכון קוסמטיקה מקצועי

נהנת מהמאמר? שתפ/י אותו עם חבר :)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp